Англійська
підліткам 10-15 років
Активні заняття, котрі направлені на розвиток мовних навичок та сприйняття мови на слух. Метою є виведення учнів на рівень В1/В2 володіння мовою, тобто Intermediate та Upper Intermediate відповідно, що дозволить успішно здати ДПА/ЗНО. Щотри місяці учні презентують навички на спеціальних зустрічах з батьками — UP TALKS.
Записатись на безкоштовне пробне заняття
перевірка шкільних домашніх завдань
не більше 10 осіб в групі
2 заняття на тиждень
5-10 класи
від 12 до 16 років
Для кого курс
школярам, котрі планують здавати ДПА/ЗНО з англійської
підліткам, які хочуть подолати мовний бар'єр
для тих у кого ціль поступити у закордонний ВУЗ
для активних підлітків, які хочуть допомагати родині спілкуватися під час поїздок за кордон
для успішного навчання і кар'єри в майбутньому
для тих, хто не встигає читати субтитри у серіалах та на youtube
Подолайте мовний
бар'єр
зможете підтримати
розмову з носіями
мови
Сприймайте
мову на слух
почнете дивитись
серіали та youtube
в оригіналі
Збільшіть
словниковий запас
урізноманітнете кількість
тем для спілкування
Почніть думати
англійською
формуйте повідомлення
одразу англійською
Підготовка до ЗНО
Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов – серед найважливіших видів тестувань, які складають українські школярі.

- Готуємо за актуальними матеріалами та не витрачаємо час на зайву теорію.
- Викладачі з учнями проводять аналіз структури іспиту, розбір форматів типових завдань. Учні вирішують завдання за допомогою лайфхаків, алгоритмів та простих методів.
- У методичних посібниках у викладачів є все для ідеального уроку: інтерактив, зрозумілі пояснення з прикладами
- Великий акцент на комунікативній методиці. В основі процесу – практика покращення конкретних мовленнєвих навичок. Все спілкування англійською – так відбувається занурення в мовне середовище.
- 12 занять в місяць по годині, з перевіркою домашніх завдань

Минулого року учні масово завалили тест на етапі аудіювання.
Тому особливу увагу ми приділяємо фонетиці. Не вміючи правильно вимовляти — не можна і правильно сприймати слова на слух. Тому ми розвиваємо кругозір та англійську лексику. Адже можна не зрозуміти про що йдеться просто не знаючи окремих слів, а в іноземній мові дуже легко напоротися на незнайоме слово.
Наші викладачі
Сертифіковані згідно стандартів Cambridge Assessment English та працюють за єдиною комунікативною методикою. Також мають досвід роботи з підлітками та дітьми. Головна задача кожного з них — знайти підхід та захопити підлітків вивченням англійської, підтримати їх мотивацію, спілкуватися та постійно вдосконалювати мову.
Оля Лясковець
Мирослава Стельмах
Лілія Харипончук
Як проходить навчання
Заняття проходять не у класичному розумінні шкільного уроку: ми зацікавлені у командній та дружній роботі учнів, на довірі дітей до викладача та на взаємоповазі один до одного. Хоча заняття і є структуровані згідно британських підручників відповідного рівня, проте ми використовуємо всі необхідні засоби для кращого розуміння та засвоєння матеріалу.

Самі навчальні матеріали складаються з навчальної книги, робочого зошита для практичних робіт та i-book (інтерактивної книги). Кожен навчальний рівень логічно структурований в певні блоки – Юніти, після яких йдуть підсумкові роботи.
Заняття з носіями мови
Граматика, грамотне писання та великий словниковий запас — основні елементи вивчення мови. Але сприймання на слух англомовного контенту в сучасному глобалізованому світі надважливе. Лише в Британії налічується орієнтовно 40 акцентів та діалектів. Жива мова, якою розмовляють британці, американці чи австралійці має суттєві відмінності.

Тому, комунікацію з носіями різних акцентів та діалектів потрібно починати якомога раніше. Це важливий навик розуміти вимову різних людей: майбутніх колег, клієнтів чи навіть друзів. Тому 1–2 уроки на місяць ми влаштовуємо language practice з жителями англомовних країн. Погодьтеся, що набагато цікавіше послухати про океан від серфінгіста з акцентом чи дізнатись щось нове про Британію від студента історика.

А ще ми здійснюємо ротація викладачів: раз на місяць урок буде вести викладач з іншого міста або іншої групи. Студенти мають чути іншу вимову та нові підходи.
Даємо зворотній зв'язок
Ми знаємо, що вивчення мови непростий процес, а тому викладачі з батьками мають бути командою. Раз на 3 місяці проходять зустрічі, де ми надаємо батькам зворотній зв'язок успішності учнів. Лише старанне виконання домашніх завдань та відвідування всіх уроків, може, гарантувати результат, але якщо ці прості правила нехтуються — ми можемо відрахувати учня. І ми навіть повернемо кошти. Адже, усе орієнтовано на результат.
89%
говоріння
19%
письмо
5%
читання
25%
граматика
Чому ми навчимо
· якісне знання граматики
· подолає мовний бар'єр — вільне говоріння
· сприймання на слух англомовного контенту
· грамотне писання
· правильну вимову
· великий та якісний словниковий запас
Перевірка домашніх завдань
Нам не всерівно, яка успішність наших учнів у школі. Тому маємо опцію, де викладач конролює та перевіряє шкільні домашні завдання.
Записатись на
безкоштовне пробне заняття:
Залиште свою заявку!
Залишились питання? Пишіть!
натискаючи на кнопку, я погоджуюся на обробку персональних даних
Tilda Publishing
Tilda Publishing
Made on
Tilda