Для дітей дошкільного віку(4-6 років)

Курс розрахований для дітей віком 4-6 років. Викладання проходить за бритинськими підручниками New English Adventure, видавництво Pirson. Це не просто підручники -- це магія!) Вони включають в собі потужну комбінацію історій та персонажів мультсеріалів Disney/Pixar, які діти знають та люблять, з практичними заняттями, які базуються на твердих принципах освіти. New English Adventure мотивує дітей через цікаві персонажі з улюблених анімаційних фільмів, даючи паралельно хороші практичні навики. На наших заняттях діти слухають історії, грають у цікаві ігри, співають пісні, вчаться правильно комунікувати з іншими дітьми та вивчають соціальні цінності вцілому. І все це звісно, англійською мовою.

Для дітей молодшого шкільного віку (1-4 клас)

Курси проходять окремо для 1, 2, 3 та 4 класів. Викладання проходить з використання підручників британського видавництва Express Publishing FairyLand 1,2,3 4 відповідно для кожної вікової групи. Fairyland – це преміум курс, розроблений спеціально для початкової школи. Рушайте в дивовижну подорож разом з Fairyland , в якій вас чекає світ, сповнений чар і пригод. Курс виконаний у дуже захоплюючій формі, пройдіть випробування і отримаєте у винагороду знання і досвід. Навчальний шлях супроводжують чарівні герої, які допоможуть учням вивчити граматику і лексику англійської мови. Підручник містить всі необхідні компоненти для залучення учнів до вивчення іноземної мови. Лексика представлена в простому, але ефективному вигляді, а точніше у вигляді діалогів, пісеньок, віршиків та ігор. Підручник містить чотири модулі, які в свою чергу складаються з восьми юнітів, в яких на учнів чекають різні вправи на активність і комунікативність, що стимулюють до вивчення англійської мови. Учні зміцнюють мову за допомогою простих, але цікавих і різноманітних діалогів. Також в підручнику присутній розділ з наклейками, оскільки наклейки не просто красиві і веселі, вони є ефективним інструментом навчання. Вони дають відмінну можливість залучити тактильні відчуття учнів і тим самим легко запам'ятати нову лексику, оскільки учні використовують наклейки для розпізнавання зображень і для сприйняття на слух. Робочий зошит (Activity Book) повністю кольоровий і містить різні веселі вправи, які зміцнюють пройдений матеріал в кожному з юнітів. Він може бути використаний як в класі, так і для домашніх завдань.

Для дітей старшого шкільного віку, ЗНО (5-11 клас)

Викладання проходить з використання лінійки підручників On Screen від британського видавництва Express Publishing
Лінійка підручників On Screen охоплює 6 рівнів – A1, A2, B1, B1+, В2 і В2+ (відповідно до кожної вікової категорії). Він допоможе підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та розвинути всі чотири мовні навички – читання, письмо, аудіювання та говоріння. Завдяки новим прогресивним компонентам цей підручник допоможе зробити ваші уроки сучасними і надзвичайно насиченими.
Компоненти:
Student`s Book + i-eBook – підручник з унікальним інтерактивним диском, який містить електронну версію підручника і всі аудіо записи до нього, а також автентичне відео (4-7 фрагментів до кожного модуля), всі вправи підручника можна виконати на комп`ютері, відповідей до них немає, але під час виконання вправи учень бачить, чи є помилки і скільки їх, також диск містить додаткові розділи: Dictation, Games, Quiz, Writing Games.
Writing Book – буклет з розвитку навичок письма додається до кожного підручника рівнів В1 +, В2 і В2 +, містить Writing Bank – підсумковий розділ, де чітко вказані принципи написання різних типів творчого письма, що допомагають ефективно підготуватися до виконання одного з найскладніших типів завдань (теорія, модель, план, тренувальні вправи. Workbook & Grammar Book – робочий зошит з поглибленим вивченням граматики

  Ключові особливості даного курсу:
 • Комплексний підхід до розвитку всіх чотирьох мовних навичок
 • Модульна система, кожен з восьми юнітів містить кілька різних тем, що дозволяє охопити в кожному рівні приблизно 20-25 тим
 • Підручник містить секцію Vocabulary з тематичної лексикою
 • Зошит містить секцію Vocabulary Bank з додатковими вправами для закріплення і активізації лексики
 • Велика кількість завдань для читання, аудіювання та говоріння
 • Чіткий виклад і поглиблена практика граматичних структур
 • Завдання, що розвивають критичне мислення, а також мотивують проводити дослідження в інтернеті
 • Додаткова секція, яка містить моделі для розвитку навичок письма
 • Реалістичні завдання для роботи в парі, а також в групі
 • Секція для розвитку мови і інтонації
 • Розвиток навчальних навичок, що допоможе учням стати самостійними
 • Секція розвитку практичних навичок, підготує учнів до використання мови в реальних життєвих ситуаціях
 • Країнознавча секція
 • Секції присвячені повторенню і міжпредметним зв`язкам
 • Підручник містить цінні поради і стратегії щодо виконання завдань тестового характеру, а також численні тренувальні вправи
 • Робочий зошит містить не тільки лексичні та граматичні вправи, а й вправи на розвиток рецептивних і продуктивних видів діяльності

Англійська для дорослих

Курс для дорослих розрахований для людей, які вже закінчили школу та хочуть вдосконалити свій рівень володіння англійською мовою. Граничного віку для слухачів немає. Саме головне -- ваша чітка мотивація до вдосконалення знань та позитивний настрій. Заняття проводяться два рази в тиждень по годині. Групи формуються відповідно до міжнародної системи рівнів володіння мовою, а саме:

 • Beginer;
 • Elementary;
 • Pre-Intermediate;
 • Intermediate;
 • Upper-Intermediate;
 • Advanced.

Викладання проводиться по підручниках New English File від авторитетного британського видавництва Oxford University Press. Oxford University Press є важливим структурним підрозділом Оксфордського університету. Стандартний набір для студента включає в себе Student"s Book та Work Book. Всі підручники цієї серії дозволяють систематично пропрацьовувати отримані навики, мають хороший словник (слова та вирази винесені в кінець підручника). Перевагою підручників New English File є система перехрестних посилань і умовних позначень, що дозволяє легко орієнтуватися по підручнику. Велика увага у поцесі викладання приділяється не лише граматиці, а і розмовній мові та аудіювання, тобто сприймання мови на слух. Всі класи обладнанні аудіовізуальною системою. Якщо ви давно хотіли підтягнути свій рівень мови, але завжди були якісь обставини , що вас стримували, то можливо цей час вже настав?
Приєднуйся до нас!